poniedziałek, 23 lipca 2012

Słowo wstępne

Trochę pozazdrościłam wspaniałych śniadań jakie prezentują blogerki, które publikują właściwie same śniadania. Pomyślałam, że też spróbuję w miarę możliwości zarchiwizować to co mi sprawia radość z samego rana. Zobaczymy jak długo będę miała do tego zapał. Ale zachęcam serdecznie do śledzenia moich zmagań z najważniejszym posiłkiem dnia.
Trudnością w moim przypadku na pewno będzie praca od godz 7:00. Mimo to postaram się by moje śniadania były pyszne i zachęcające. A przede wszystkim zdrowe i dające energię od rana. Choć na pewno nie zabraknie też śniadań zupełnie niezdrowych, ale za to poprawiających nastrój:)
Bardzo lubię śniadania, ale często jem to samo i szybko stały się monotonne. Chciałabym to zmienić. Liczę, że prowadząc tego bloga będę miała większą motywację do urozmaicania jadłospisu. Zobaczymy:)

To bym zjadła:)

1 komentarz:

  1. Powodzenia Aga na śniadaniowym blogu :) Podziwiam!Nie zdążyłabym przed pracą zrobić takich wymagających i pieknych śniadań, jednocześnie zrobić zdjęć, zgrać i zamieścić z opisem....WOW!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...